Catalonia – Cambrils, Tarragona (Spain – 2021)

Velmi unikátní dovolená ve Španělsku. Nikde nikdo. Velmi dobré rozhodnutí zmizet v kovidu za hranice republiky a alepsoň na chvíli vypadnout z toho stereotypu v bytě 1kk a kanclem. Už to chtělo pročistit závity.

Ubytování jsme měli v Cambrils u přátel v Casa Ufo. Unikátní bydlení, které si mě na první dobrou získalo. Jak vzhledem zvenku, tak interiérem uvnitř a hlavně pohodovou atmosférou domácích. Pokud chcete na východ Španělska, 10 minut od móře, dejte vědět. Propojím vás.

Po vřelém uvítání v pátek jsme se pinkli na terase baráku a než jsem se stačil probrat, bylo pondělí. To se tak někdy stane.

Zažili jsme prázdná města, památky, pláže, restaurace, bary, .. . Mohli jsme se konečně posadit v reštyce a užít si skvělé jídlo, nebo dát točené pívo. Taková blbost a jak to potěšilo. Vyrazit na výlet, kde jsme sotva potkali živáčka.

Navštívili jsme historickou vesničku Siurana na útesu, nádherné historické centrum Tarragony, romantický Parc Samá, nebo dech beroucí aquadukt. Já jsem si to užil. Sestava s Magdou, Kájou a Keeblem byla výtečná. Díky vám, díky hostitelům a díky milým kataláncům.

error: Content is protected !!